2022 yılı E-ticaret siteleri için en uygun sanal pos çözümü PayTR

PAYTR SİZE ÖZEL HIZLI SANAL POS VE ÖDEME ÇÖZÜMLERİ
ÖN BAŞVURU FORMU

Hemen Sanal Posunuza Kavuşmak için Başvurunuzu Yapın.

ÜCRETSİZ SANAL POS’UNUZ “2 SAATTE HAZIR*
Başvurunuzu yapın, hızlıca teklif alın.
Evrakları online yükleyin, Sanal POS’unuz açılsın.
Aldığınız ödemeler ertesi iş günü* hesabınıza yatsın.

PayTR Size neler sunuyor ?

Ertesin Gün Ödeme
ERTESİ GÜN ÖDEME AVANTAJI, SORUNSUZ NAKİT AKIŞI
Kullanıcı ve ödeme güvenliği ile risk yönetimi konularındaki deneyimimiz ile üye işyerlerimize “Ertesi Gün Ödeme” avantajı sunmaktan gurur duyuyoruz.
Ücretsiz Sanal POS
ÜCRETSİZ SANAL POS VE UYGUN ORANLAR
Sanal POS aidatı ve gizli ücretler yoktur. Komisyon oranı iş modelinize ve aylık cironuza göre yapılacak değerlendirme sonucu belirlenir.
Entegrasyon
KOLAY SANAL POS ENTEGRASYONU
Hazır açık kaynak modüller ile Sanal POS ve ek ödeme kanallarını kolayca entegre ederek ödeme almaya hemen başlayabilirsiniz.
Kart Puanları ve Banka Kartları
TAKSİT, PUAN VE BANKA KARTLARI
Müşterilerinize taksit imkanı, banka kartları ile ödeme ve kart puanları ile ödeme seçeneği sunabilir, dilerseniz peşin fiyatına taksit opsiyonlarını Mağaza Paneli’nizden yönetebilirsiniz.
Kesintisiz Altyapı
KESİNTİSİZ VE YEDEKLİ ALTYAPI
PayTR, servislerin sürekliliğini ve bilgilerin güvenliğini sağlamak amacıyla, coğrafi olarak iki farklı lokasyonda bulunan yedekli altyapısıyla hizmet vermektedir.
Güvenli Sanal POS
GÜVENLİ SANAL POS KULLANIMI
PayTR güvenlik konusunda gelişmiş teknik altyapısı ve alanında 12 yılı aşkın tecrübeye sahip personeli ile hem mağazaların (web sitelerinin) hem de mağaza müşterilerinin ödeme güvenliğini sağlamaktadır.
Kesintisiz Altyapı
MODERN ÖDEME SAYFASI
PayTR ödeme sayfalarının tasarımını dilediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz, mobil uyumlu ödeme sayfaları ile platform bağımsız ödeme alabilirsiniz
Ücretsiz Sanal POS
TÜMÜYLE ŞEFFAF HİZMET
Tüm işlemlerinizi Mağaza Paneli’nizden istediğiniz her an detaylıca takip edebilirsiniz. Hassas önem taşıyan Sanal POS işlemlerinizle ilgili içiniz hep rahat olur.
Sahtecilik Önleme
DÖVİZ İLE ÖDEME
Yurt dışı kartlardan EUR, USD, GBP vb. ile kur dönüşüm kayıpları yaşamadan ödeme alabilir, İngilizce ödeme sayfaları ile yabancı müşterilerinizi kaçırmazsınız.