Gizlilik Politikası

Web sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Homeros Bilişim Yazılım Reklamcılık Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti.  ve/veya ilgili kart kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler Homeros Bilişim Yazılım Reklamcılık Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından görülmez ve kaydedilmez).

Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin  ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, Homeros Bilişim Yazılım Reklamcılık Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti. ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir.

Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Homeros Bilişim Yazılım Reklamcılık Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti. sorumlu değildir.

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (Homeros Bilişim Yazılım Reklamcılık Hiz.San. ve Tic. Ltd. Şti. ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Homeros Bilişim Yazılım Reklamcılık Hiz.San. ve Tic. Ltd. Şti.‘ne aittir.

Ek bilgi almak istediğiniz konularda aşağıdaki bilgilerden herhangi biri üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Homeros Bilişim Yazılım Reklamcılık Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Telefon: 0 232 486 90 23 – 34
Gsm: 0 544 844 91 73
Mail: destek@homerosbilisim.com.tr
Adres : Fatih Caddesi No:31 K:5 D:502 Coşkun İşhanı Bornova / İZMİR